Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


AKCE

Akční nabídka

NEPŘEHLÉDNĚTE - SLEVA!

Možnost získat vynikající leštěnku CAR-PORT se slevou až 20%.

Je to jednoduché:

Informujte o obchodu car-port.cz Vaše přátele a další majitele aut prostřednictvím zaslání odkazu e-mailem. Za každého příjemce získáte slevu 5% z celkové objednávky.

Podmínky:

Maximální násobek slevy je 4. Nezapomeňte zaslat skrytou kopii Vašeho doporučení na info@car-port.cz . Objednávku je třeba provést do 7 dnů od odeslání doporučení. Obchod car-port.cz Vám zaručuje, že kopie e-mailu slouží pouze pro ověření a e-mailové adresy nebudou použity k žádné obchodní a marketingové činnosti, ani nebudou dále šířeny. Akci je možné využít opakovaně ovšem s unikátními příjemci.

 


 

ZÁRUKA 110%

Váháte s objednáním výrobku CAR PORT?

Už nemusíte!

V případě, že CAR PORT nesplní jakoukoliv z uvedených funkcí na Vašem autě nebo z jiného relevantního důvodu nebudete spokojeni, vrátíme Vám celou částku nazpět + 10% bonus navíc. Záruku můžete uplatnit zasláním zboží zpět, a to až do 90 dnů od zakoupení.

Podmínky:

Záruka se nevztahuje na nefunkčnost způsobenou nesprávným použitím nebo užitím mimo rozsah jeho účelu. Vrácený výrobek nesmí být nijak znehodnocen ani spotřebován z více jak 1/4 obsahu. Pro zabránění nedorozumění prosíme nejdříve o popis Vašeho problému na reklamace@vosk-na-auto.cz, kde Vám potvrdíme, že záruka bude uznána.

 


 

CAR PORT ZDARMA

Pošlete nám fotky vašeho auta naleštěného Car portem, vaše postupy, rady a zkušenosti s tímto produktem. Pokud se rozhodneme vaše fotky vložit do naší galerie, dostanete další Car port zdarma.

Podmínky:

Fotky musí být kvalitní a musí k nim být připojen alespoň stručný komentář. Můžete se samozřejmě i podrobně rozepsat. Pošlete je na info@car-port.cz.