Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


RUČNÍ ČIŠTĚNÍ AUT
MARTIN MELUZÍN – RUČNÍ ČIŠTĚNÍ AUT

Nově jsem pro vás otevřel provozovnu ručního čištění aut a prodejnu autokosmetiky a pomůcek.

Nabízím

Čištění, renovaci a ochranu všech povrchů v interiéru i exteriéru aut. Důkladné vysátí všech volných nečistot, tepování sedaček, potahů a koberců, čištění a vyživení kůže, čištění a vyživení plastů, důkladné čištění mezidveřních prostor, šetrné a důkladné vyčištění laku od běžných nečistot i odolných kontaminací, mytí oken, důkladné vyčištění disků kol a pneu včetně impregnace, čištění motorového prostoru, strojní leštění laku včetně několikastupňové renovace, aplikace vosků a dalších způsobů ochrany laku, a další včetně kompletního detailingu.

Prodej autokosmetiky značek CAR PORT a AUTOSOL a kompletní sortiment mikrovláknových utěrek pro péči o auto.

Hodnoty

Pečlivost a šetrnost. Všechny činnosti probíhají s důrazem na maximální šetrnost k materiálům. Všechny používané utěrky, kartáče, aplikátory z nejjemnějších materiálů, pouze profesionální autokosmetika nejvyšší kvality. Vždy však budu ke každé zakázce přistupovat velmi individuálně.

Místo

Kolískova 15, Brno.

Provozní doba

Orientační 7-16, dle vytíženosti a požadavků, všechny práce provádím pouze na předchozí objednávku.

Ceny a časová náročnost

podle individuálních požadavků zákazníka. Předem po osobní nebo alespoň telefonické konzultaci. V případě zájmu volejte nebo pište.

Kontakt

Martin Meluzín, 777995840, meluzin@car-port.cz